Dynamiczny rozwoj firmy

Wraz ze koleją sposobu życia, wszechogarniającym nas pośpiechem, często jest tak, że nieprzemyślane zakupy pierwszej potrzeby prowadzimy w bliskich sklepach czy dyskontach, a po dłuższe raz w tygodniu czy raz na dwa tygodnie jedziemy do dużych sklepów, w jakich możemy kupić dosłownie wszystko. Rozpocząwszy od żywności (pieczywo, nabiał, wędliny, mrożonki, produkty suche czyli w puszkach), poprzez kosmetyki (dla nas, dzieci), środki zdrowe i higieny, aż do napojów (wody, soki, słodkie napoje gazowane), alkoholu czy słodyczy.

Oczywiście kupić tu też możemy „świeże” warzywa, owoce i ciało. Ale czy aby na pewno świeże? Tej pewności nigdy posiadać nie będziemy biorąc mięso w hipermarkecie. Upiększone, nasmarowane różnej maści preparatami mięso błyszczy się i niemalże wdzięczy do nas, zmuszając do zakupu. I jeżeli market dołączy do ostatniego znacznie popularną cenę mięso idzie z półek i wyłącznie nieliczni zastanowią się i … wyjdą do hurtowni mięsa. Oczywiście można zdecydować się na taki zakup w markecie, lecz to duża okazja, piękna sztuka ciała w doskonałej cenie. Docieramy do domu, a tam mięsko już tak apetycznie i efektownie nie wygląda, czasami nawet nie pachnie.

Przewaga hurtowni mięsa nad mięsem widocznym w marketach czy dyskontach jest wysoka. Przede wszystkim dlatego, że żadna hurtownia mięsa nie zaryzykuje sprzedaży nieświeżego towaru, przez który może zapomnieć dobrą reputację, klientów oraz dochód. Inna rzecz, hurtownia kupując mięso zajmuje go zawsze tyle, ile jest wstanie sprzedać rzeczywiście. I jeśli obok sprzedaży hurtowej otworzy punkt sprzedaży detalicznej rynek jest dany. I nawet większe niż w sklepach ceny nie są w bycie zniechęcić klientów do kupienia mięsa w hurtowniach. Płacimy, bowiem, za świeże, pełnowartościowe mięso, jakie spośród pewnością pozytywnie wpłynie na polskie zdrowie.

http://kodal.com.pl/erppolkas/system-crm-dla-firm/

Biorąc pod uwagę powyższe niekwestionowanym płaci się zwycięstwo hurtowni mięsa nad kupowaniem go w pełnych sieciach handlowych. Jakość, gwarancja świeżości i ceny odżywcze to sprawy, które zużywają się nie mieć wartości przedstawionej w walucie.