Krajalnica fagor

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest materiałem wiodącej z lat na targu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną pracę i wieloletnie doświadczenie, które spośród uczciwością nie powinno stać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest wyposażeniem profesjonalnym, które zna kroić zarówno proste jak i delikatne materiały na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może zabrać do 28mm. Krojenie dokonuje się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma konieczności ręcznego dociskania żywności. Dzięki zastosowaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do samego końca, bez pozostawiania resztek.

kasy fiskalne sklep

Produkty najdoskonalszej jakości Krajalnica została wyprodukowana z najbardziej wyselekcjonowanych materiałów, zapewniających najwyższą trwałość wśród podobnych urządzeń dostępnych na zbycie. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował myślenie oraz produkcję maszyny. Produkty z jakich sprawiona została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, które zawierają kontakt z żywnością w trakcie użytkowania wykonane zostały ze stali nierdzewnej, co wysoce przydłuża ich moc. Dodatkowe elementy zostały sporządzone z eloksalowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System sterowania silnika urządzony stanowi w przyciski START/STOP, co blokuje możliwość samoczynnego włączenia się krajalnicy w złych momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego a jego przywróceniu. Krajalnica istnieje ponad urządzona w specjalną blokadę, która pozwoli na zdjęcie stołu podawczego ale gdy widzi się on w roli zerowej pokrętła regulacji grubości plastra oraz podczas ustawienia tegoż stołu w pracy przy tymże pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób wykonywających przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która uniemożliwia przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdym użyciu krajalnicę należy czyścić z resztek żywności.