Krajalnica maga s612p

Krajalnica maga 612p to korzystne akcesorium do cięcia wszelkiego rodzaju żywności. Dodaje się również do przetwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa jak oraz do pewnych jak sery. Dobre środki i proste wykonanie zapewnia długą i bezproblemową eksploatację. Konstrukcja maszyny zezwala na utrzymanie jej w szlachetności i dokonanie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest nieświadoma i łatwa, dzięki czemu nowy pracownik może stać szybko zastosowany w dzisiejsze obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica wykonywana jest w dwóch wersjach. Wersja standardowa wyposażona jest w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy problemach z napięciem zasilającym w budowie. Krajalnica maga jest zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w daniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temuż nie jest możliwe jego włączenie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są delikatne i możliwe do uprawiania w bliskim czasie. Wystarczy po skończeniu pracy dokładnie oczyścić danie z resztek efektów jak tłuszcz czy okruchy. Każde aspekty jak taca, pokrywa noża można łatwo zdemontować zaś nie ma potrzeby używania żadnych urządzeń do tego. Krajalnica sprawdzi się także w krótszych biznesach kiedy również małych zakładach, gdzie przerób efektów istnieje na umiarkowanym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to około 4500 złotych brutto. Do krajalnicy przydatne są też części zamienne w ciemnych cenach. Urządzenie składa się z wielu elementów, jakie mogą zostać wyszczególnione w wypadku uszkodzenia lub awarii. Zmniejszy to długie koszty eksploatacje modelu.