Krajalnica tefal

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest skutkiem wiodącej z lat na zbytu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną książkę i długie doświadczenie, które z pewnością nie powinno pozostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest wyposażeniem profesjonalnym, które może kroić zarówno twarde jak również słabe produkty na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może wynieść do 28mm. Krojenie dokonuje się wyłącznie przy udziale siły grawitacji, nie ma potrzeby ręcznego dociskania żywności. Dzięki wykorzystaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do samego końca, bez pozostawiania resztek.

Produkty najdoskonalszej jakości Krajalnica została uszyta z najbardziej wyselekcjonowanych materiałów, zapewniających największą odporność wśród podobnych urządzeń widocznych na placu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował projektowanie oraz realizację maszyny. Materiały z których przygotowana została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, które zawierają kontakt z żywnością w trakcie użytkowania wykonane stały ze zwykli nierdzewnej, co daleko przydłuża ich siła. Kolejne elementy zostały spowodowane z eloksalowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System sterowania silnika urządzony istnieje w przyciski START/STOP, co ogranicza możliwość samoczynnego włączenia się krajalnicy w nieodpowiednich momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego a jego przywróceniu. Krajalnica istnieje także wyposażona w określoną blokadę, która powoduje na zdjęcie stołu podawczego tylko jak wybiera się on w pozycji zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i podczas ustawienia tegoż stołu w popularności przy tymże pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób wykonywających przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która zapobiega przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdorazowym użyciu krajalnicę należy czyścić z resztek żywności.