Krajalnice rtv euro agd

Prowadzisz mały problem gastronomiczny, restaurację, a że niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą łączą dwie strony: doskonała sytuację i umiarkowana cena? Krajalnica firmy Maga zaspokoi Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest spowodowana przez naszego producenta, przez co do jej podstawowej ceny nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis “na tle”. Jest stosunkowo łatwa w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim nadzieje.

Krajalnica maga 612p to produkt, dany do krojenia przede wszystkim nowego sposobie wędlin i mięsa, jednakże z przeznaczeniem może stanowić traktowany oraz do czynienia plastrów z warzyw czy sera. Pochodzą spośród niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, i z zadowoleniem osiągniemy dzięki niej także niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy również ciepłe plastry mięsa, np. na grilla.

cena kasy fiskalnejCena kasy fiskalnej. Gdzie tanio kupić? Polkas

Krajalnica jest bystra i znacznie precyzyjna, a stosowanie jej – w sumie bezpieczne. Wszystkie składniki zostały dobrze zakonserwowane i dokonane z tak trwałych, prostych w praniu i ochronie elementów. Krajalnica maga użytkowana zgodnie z załączoną instrukcją, spełnia wszelkie wymagania i wymogi sanitarne. Wszystek fakt tego narzędzia, który zamierza jakąś relacja z żywnością, jest zbudowany z elementów nierdzewnych.

Nie chcesz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako “resztki”, bo Twoja krajalnica nie ma poważnej płyty dociskowej? Z modelem 612p nie nie będziesz przedstawiał tegoż tematu! To krajalnica, która tak dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując umieszczone w nią efekty do maksimum i zmniejszając jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po jednym czasie określisz, iż nóż kroi mniej dokładnie, jednak możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i przygotować akcesorium do ostatniego, by znów służyło “jak nowe”.