Ksiegowosc internetowa cena

Właściciele firm często szukają programu komputerowego, który rozwiąże ich z monotonnej i zajmującej czas pracy przy prowadzeniu dokumentacji księgowej i zestawieniach z tytułem skarbowy. Systemy księgowe spełniają wszystkie sprawy bardzo oryginalnych odbiorców, trzyma je a uniwersalność i łatwość obsługi. Co znacznie ważne, są one dopasowane do działających wzorów i elastyczne na tyle, aby odpowiadały wymaganiom jak najistotniejszego grona użytkowników. Oferta skierowana jest zarówno do firm prowadzących całą księgowość, jak a firm pokrywających się w sytuacji księgi przychodów i rozchodów czyli na podstawie podatku zryczałtowanego.

Enova księgowość posiada całą gamę funkcji niezbędnych do dobrego prowadzenia księgi handlowej: od zarządzania planami kont, poprzez dekretację i księgowanie, dysponowanie rozrachunkami, po obsługę środków trwałych.

Enova jest programem bardzo przystępnym w obsłudze, o nowoczesnym interfejsie zapewniającym najlepszą ergonomię i wygodę pracy. Dzięki intuicyjnemu kreatorowi systemu początek książce z programem nie sprawi problemów nawet mniej zaawansowanym użytkownikom.

Ten porządek w porównaniu z różnymi zapewnia bardzo większą elastyczność. Oprócz pełnej funkcjonalności podstawowego systemu pozwala m.in. tworzyć swoje raporty i wydruki, na jeden sposób opisywać zdarzenia gospodarcze, wykonywać analizy zapisów według różnorodnych części z wykorzystaniem tzw. pól własnych, albo i rozliczać rozrachunki w częściach lub ewidencjonować je według indywidualnych typów. Możliwa istnieje też realizacja innych rozwiązań.

Podstawowe możliwości programu księgowego: prowadzenie KPiR lub ewidencji podatku zryczałtowanego; rejestrowanie i liczenie ewidencji VAT: zakupów, sprzedaży, rozliczenia metodą kasową, korekty VAT płatności, które nie były zapłacone w sezonie; ewidencja środków trwałych, a także wartości niematerialnych i prawych; standardowa obsługa wynagrodzeń; obsługa operacji kasowych gotówkowych i bezgotówkowych, raporty kasowe; wystawianie deklaracji ZUS też możliwość eksportu do Płatnika.