Odpylacz multicyklon

Odpylacze workowe, dzięki bogatemu wyborowi w budów worków filtracyjnych z nowych towarów również o przeróżnym typie oraz różnorodnym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i wynoszenie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie prawie w jakiejś gałęzi przemysłu, w jakim stoi kłopot z złym powietrzem zachodzącym w ciągu przemysłowym.

Bardzo rozpowszechnione - filtry modułowe, które użytkowane są najczęściej w sferze drzewnej i meblarskiej, znacznie dobra robią naszą karierę również przy odciąganiu różnych sposobów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W domowej ofercie posiadamy zarówno wielkie części modułowe mogące obsługiwać wielkie hale produkcyjne jak również małe odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla niektórych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów przedstawiają się dużą powierzchnią filtracyjną. Stosowane są do starych i drobnych pyłów. Odpylacze kasetonowe są używane w filtracji przemysłowej o niskich stężeniach pyłów. Z porady na naszą strukturę są wysoką powierzchnię filtracyjną.

Dużo szeroka gama proponowanych odpylaczy zapewnia nam odpowiedni dobór maszyny do potrzeb konsumenta. Więcej informacji o swej możliwości można uzyskać na lokalnej stronie internetowej lub komunikując się z nami bezpośrednio.

Proponowane przez nas urządzenia odpylające są tanie w kategorii przeciwwybuchowej co oznacza, że to odpylacz wykonany razem z przepisami zamkniętymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry wynikające z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zapraszamy do nauczenia się z nowoczesnym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki swojej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości korzystania różnych konfiguracji, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie jeszcze w Twojej jednostce zastosowanie i da utrzymać w nim czystość, oraz w terminie zimy w stylu recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.