Planowanie slubu co kiedy

Planowanie ślubu Dla każdego mężczyzny dzień ślubu istnieje ogromnym doświadczeniem. Także nie zależy to z tego czy ślub korzystamy z rozsądku lub istnieje wówczas znane największe marzenie. Ja z dzieciństwa marzyłam o ostatniej chwili. I stawało się. Mój wieloletni narzeczony w rezultacie mi się oświadczył. Zaczęliśmy przygotowania do ostatniego sporego wydarzenia. Sala, sukienka, garnitur, to ważne sprawy o jakich pomyśleliśmy. Nie mieli jakiegoś dużego wesela, więc salę udało się znaleźć dość szybko. Jeśli chodzi o suknię kobietę wtedy ją po prostu zamówiłam. Od tradycyjna rozumiała jaką chcę, a nawet nie próbowałam szukać takowej w składach, tylko wyszła do krawcowej. Co do garnituru, przyszły gość nie marudził w zespole. Najchętniej ubrałby swój dotychczasowy garnitur, ponieważ w nim jako sądził, tak się czuł. Dodatki i poszły w błyskawicznym tempie.

Wybór obrączek Pozostał jeszcze wybór obrączek. Oboje lubimy rzeczy proste, nowoczesne. W kontakcie z tym obrączki ślubne i pragnęły być zatrzymane w współczesnym poziomie. Wymyśliliśmy, iż osiąga to istnieć związanie jasnego i czerwonego złota. Trochę się naszukaliśmy, ale udało się znaleźć prawie idealne. Zanim będą zdecydowane do odbioru, w salonie zaproponowali nam obrączki tymczasowe, na okres narzeczeństwa.

Tymczasowe obrączki? To chyba nowa tendencja oraz rób na przyzwyczajenie palców do innej biżuterii. Trochę mnie toż rozśmieszyło, ale później zrozumiałam, że o ile dla mnie wtedy będzie niczym nowy pierścionek, to dla mojego chłopa to czysta nowość. Wszak który facet chce mieć rzecz na palcach? Oni nie lubią być zaobrączkowani. Pogodzili się na takie rozwiązanie i dzielnie funkcjonowali w współczesnych obrączkach. Mój inny mąż pracowałeś i krzyczałem tym kółkiem o wszystko co się da. Szczególnie o szklanki. No i dokładnie o kufel z piwem. Ale trzeba przyznać, że miał ją z dumą. I reklamował się wszystkim kumplom. Istniały ponad dziwne sytuacje. Niektórzy myśleli, że wzięliśmy już ślub również ich o tym nie poinformowaliśmy. Szczególnie jedna ciotka poczuła się mocno urażona i niełatwo stanowiło ją przekonać, że to też nie są te znakomite obrączki. Stwierdziła, że świat zwariował dodatkowo ona w współczesnym wariactwie działać nie będzie. Ale obiecała, że na duży ślub przyjdzie. W końcu odebraliśmy od jubilera właściwe obrączki. Były wspaniałe. Dokładnie takie które zamówiliśmy. Już nie potrafili się doczekać by je oficjalnie założyć.

Ceremonia Aż w kraju nadszedł ten niesamowity dzień. Pogoda była otwarta, słońce świeciło, co może jest pięknym prognostykiem na dola. Nie biorę żadnych przesądów, natomiast ten szczególnie mi się spodobał. Kościół był pięknie, gustownie przystrojony co było wartością mojej cierpimy i siostry. Naprawdę powstały na wysokości zadania. My odświętnie ubrani, masa gości. Ksiądz uśmiechem dodawał nam otuchy. Padły w efekcie te najważniejsze słowa: Tak. Istnieli obecnie mężczyzną i kobietą. Stanowili wysoce pozytywni. Nadeszła teraz pora zabawy. Przed nami było wesele. Wszyscy przenieśliśmy się do wynajętej sali, podano uroczysty obiad. Do kotleta grała wcześniej zamówiona orkiestra. Tańcom i zabawom nie było końca. Wszyscy byliśmy się do białego rana. Toż istniał rzeczywiście dobry dzień.