Program ksiegowy puzzle

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, tworzące w tle Windows, są niezwykle skuteczne zaś ich obsługa intuicyjna. Istnieje zawsze wciąż grupa użytkowników, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli zaczynać się tabulatorem. Są również firmy lub przedsiębiorcy, którzy nie chcą inwestować w tamto komputery. Dla nich teraz stworzono program Comarch Klasyka, jaki sprzedaje wszystkie innowacyjne rozwiązania także ofercie w doskonałej formie graficznej.

Comarch klasyka jest w duzi funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania marek na księgowości uproszczonej i dużej. Kupi na zachowanie pełnej gospodarki magazynowej, wraz z rejestracją operacji handlowych, oraz w walutach obcych. W ramach aplikacji widoczna jest dowolna liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży i zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw produktów. Ma zaimplementowaną bazę banków, którą można zastosować do realizacji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Innym punktem pomysłu jest element Płace. Występuje on szansa prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy rynek i planowania zarobków. Ważna w nim dostrzegać nieobecności i urlopy pracowników. Moduł ten osiągnie także na szkolenie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a ponadto generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla każdych klientów producent przygotował specjalną propozycję migracji do niedawnych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Widać wtedy być daleko ciekawa oferta, zważywszy na fakt, że aktualizacja może zobowiązywać się z 40% rabatem, i najnowsza wersja aplikacji została przewidziana w oparciu o najnowocześniejsze technologie, uwzględnia i planowane nowości w przepisach, które z pozostałych powodów mogą po nisku nie trafić do grupy klasycznej.