Program supermarketuri

PC Market firmy Insoft to szczególnie podatny program, zarówno dla młodszego sklepu jak a dla supermarketu – i wszystko zawdzięczamy budowie modułowej. Moduł pierwszy istnieje w terenie kieszeni nawet początkującego przedsiębiorcy. W skalę rozwoju jednostki można ustawiać ją o kolejne elementy. PC Market jest grzecznym w obsłudze programem, dzięki czemu chętnie chciany jest przez polskich użytkowników. Najnowsza wersja Pc Market 7 to oprogramowanie dedykowane dla dużych sieci handlowych.

Co uzyskasz stosując PC Market?
W jakimkolwiek okresie będziesz znał ile zarabia Twój sklep. Program bezbłędnie Ci zatem wyliczy. Sprawdzisz jakie cele najchętniej kupują Twoi konsumenci, albo jakich nie kupują wcale. Program podpowie, który dostawca przynosi Ci najgorsze ceny. Wciąż będziesz na bieżąco z rozliczeniami: kto i ile stanowi Ci ponad wpłacić pieniędzy. W dowolnej chwili program opisze jaką kwotę pieniędzy posiadasz w szufladzie na pieniądze. Możesz zaoszczędzić sporo czasu na wprowadzaniu dokumentów dostaw. Wystarczy, że  Twój dostawca wyśle Ci je przez Internet. Szybciej wykonasz inwentaryzację, a szczególnie wtedy, gdy weźmiesz spośród usług kolektorów informacji. Samodzielnie i łatwo wydrukujesz etykietki na półki. Możesz tenże zaprojektować nalepkę towarową dla swojego sklepu. Podczas dostawy program sam je wydrukuje dla innowacyjnych produktów. Dzięki zgodzie z drukarkami kodów kreskowych wydruk kilkuset etykiet na materiały, to rzecz zaledwie kilku sekund.

Na rodzimym rynku oprogramowania dla placówek handlowych działa kilkanaście jednostek. Najpopularniejsze projekty to m.in.: PC-Market, Merkury, Sklep 2000. Drinkiem z najlepszych jest program PC-Market.

Wykonany jest do zarządzania sklepem, supermarketem, hurtownią lub siecią sklepów. Bierze go aktualnie ponad trzy tysiące placówek handlowych. Czysty i łatwy w obsłudze, w intuicyjny sposób pozwala zarządzać asortymentem towarowym oraz listą konsumentów. Na ważną uwagę zasługuje bogato wyposażony moduł analiz i raportów.

O wyborze tego planu zadecydowało kilka czynników. Przede ludziom jest przejrzysty, obsługuje wiele typów dokumentów handlowych i magazynowych oraz bezbłędnie współpracuje z większością widocznych na rynku urządzeń fiskalnych, a i wszelkiego typie sprzętem, który można ustalić w placówkach handlowych: wagi etykietujące, skanery cen, kolektory danych lub drukarki.