Rozwoj wewnetrzny firmy

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany wszystek własny skład w kajecie. W tym jednym, w którym mówił ewidencje sprzedaży. Ale jego interes nie miał tylko towarów i artykułów, co na dowód nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych że być kilkadziesiąt rodzajów. Spisywanie w notesie nie rozwiąże problemów tego biznesmena, szczególnie, jeżeli korzystamy z bardzo skutecznej techniki przechowywania, którą jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie pomóc w takiej formy?

Z uwagą przychodzi firma Comarch, sam z najkonkretniejszych twórców oprogramowania na Rodzimym rynku oraz świadczony przez niego wms program magazynowy. To niesamowite i dużo zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych towarów oraz owoców. Dopasowuje się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które dobrze ze sobą współpracują, a razem są doskonałe rozwiązanie dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi podstawę planu i pozwala stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada naszej rzeczywistej wersji, umożliwia ustawienie dla danych produktów, półek, i nawet środków transportu takich jak palety. Możemy tworzyć dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości lekkich oraz ogromnych stanów, ustawiać znaczenia dla jednych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje szansa etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów a nawet etykiet. To niewątpliwie dodatki, do podstawowego zadania, jakim jest przekazywanie, przesuwanie, kupowanie i inwentaryzacja towarów. Moduł ten przyjmuje dyspozycje, wydawane przez pracodawcę, co usprawnia cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak ważne elementy obydwu systemów zostają rozdzielone. Taka współpraca, na poziomie dokumentów handlowych, natomiast nie danych źródłowych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.