System informatyczny turawa

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on założony w końca usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest eksploatowany przez ponad osiem tysięcy własnych firm!

Enova odpowiada na moc potrzeb współczesnych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność pozwoli na wybranie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia dodawanie i odejmowanie możliwości systemu, dzięki czemu ważna przejść z lekkiej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z siecią windows 7 i wyżej i idzie na obsługę na tablecie. Inne dostępne opcje to produkcja na smartfonie lub przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną opiekę i wybieranie zadań. Operatorzy są przydzielani z okresu aplikacji. Stan realizacji zadania potrafi istnieć w jakiejś chwili zweryfikowany. Dzięki temu unika się przestojów w karierze oraz odnajduję zaginione dokumenty.

System enova jest sprzedawany w trzech wariantach. 1. Standardowy zakup licencji - zatrzymuje się ona zaletą klienta wraz z opcją jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy korzystających z dopłacie lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - opłata jest otrzymywana w organizacji opłat abonamentowych za czerpanie z wybranych elementów systemu. Optymalne rozwiązanie dla lekkich i małych firm. 3. Dzierżawa stylu i infrastruktury - całość usługi jest przeprowadzana przez dostawcę. Moduły są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. System jest skory do użytku natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, które nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest przygotowany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została otwarta w 2002 roku oraz dzięki wykorzystaniu eksperckiej informacji oraz dobrej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest przekazywanie oprogramowania, które daje, że Partnerzy i Klienci otrzymują najwyższą umiejętność w użyciu technologii informacyjnych, niezbędną by osiągnąć sukces biznesowy. Spółka jest zatrudniona społecznie i ułatwia takie fundacje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".