Tlumaczenie prawnicze niemiecki

Mini-Market Insoft stanowi ostatnie projekt kasowy przygotowany dla biznesów, jakie są zarządzane z centrali sieci. Wszelkie działania personelu w handlach są skierowane na obsługę konsumentów i sprzedaż, natomiast inne prac są zautomatyzowane i zmniejszone. Sklep oprogramowanie PC-Market Insoft w Baz oraz Mini-Market Insoft w składach to rozwiązania opracowane z opinią o obsłudze sieci sklepów własnych, bądź tworzących pracę w modelu franczyzowym. W takim podziale rolę punktu ważnego dla rozwiązania Mini-Market spełnia oprogramowanie PC-Market.

Dzięki takiej budowie jesteśmy okazję automatycznego czerpania z wszelkich modułów i funkcjonalności oprogramowania PC-Market. Centrala sieci może prowadzić pracę każdego sklepu, przeprowadzać analizy, oraz co za tym idzie, podejmować decyzje dotyczące przeładowania sklepu towarami, zarządzania asortymentem i cenami.

Co wybiera system Mini-Market Insoft? Panel systemu Mini-Market Insoft, zapewne być używany na urządzeniach dotykowych. Produkty potrafią być określone i potrafią być dodane ich parametry, można poświęcić im usunięcia.

Dzięki wpisywaniu dostaw w bazy i kontrolowaniu poprawności dostaw w biznesie przy zastosowaniu kolektorów oszczędzasz więcej czasu.

Obsługa systemów lojalnościowych, które oparte są na rabatach i celach. Zasady określane są centralnie, a odczytanie karty automatycznie zatwierdza reguły rabatowe na transakcjach.

System idzie na podgląd stanów materiałów w porządku rzeczywisty, dzięki czemu można szybko zadecydować o dodatkowej dostawie, bądź przerzuceniu towaru między sklepami.

Program Mini-Market Insoft obsługuje możliwości w wielu językach, co pozwala na wprowadzenie jednolitego systemu dla całej sieci sklepów bez względu na koniec, w którym się znajdują.

Mini-Market Insoft raportuje cały czas, m.in. jakie interesy były obroty, ile pieniędzy tworzy się znajdować w walutach w wszystkim ze sklepów, jaką marżę wzięły na sprzedanych towarach.