W trakcie wlaczania

Dystrybucja zasilania i skomunikowanie całych systemów sterowania w najbardziej dużych warunkach jest dodatkowa. Jeśli nie poradzą sobie inne złącza, na że w takich najbardziej szkodliwych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co zatem jest za złącze i dlaczego istnieje oczywiście bardzo efektywne?

Złącze eXLink pozwoli na elastyczne zasilanie, a i bardzo przydatną komunikację wszelkich systemów sterowania, które potrafią się w jakimś miejscu, gdzie po prostu ważna także powinien takie złącze wykorzystać. Świetnie zbiera się chociażby w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Istnieją dwa rodzaje takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to doskonały system, który idzie na zbieranie i rozłączanie wielu nowych urządzeń elektrycznych. Jest wszelkie możliwe gniazda oraz dobre wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zobaczyć, że przesył zasilania dokonuje się aż do 250V AC/10 I dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a również dla gościliśmy nierdzewnej.

Szybko złączki exlink posiadają dużo możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie uznaje ponad obowiązku wyłączania siedzącego w określonym momencie urządzenia, co wysoce ułatwia pracę. Każde są zbudowane w standardzie, który tworzy stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie idą w temperaturze podejmującej się od –55, i przechodzącej na +70°C, lub w warunkach ekstremalnego ciężka i pozytywna.Dzięki temu, że mają obudowę wykonaną z takich środków jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są niezwykle odporne na jakieś uszkodzenia. Mogą stanowić maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są łatwo wykorzystywane w górnictwie, ponieważ produkt posiada specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie chcą również dania na pozycję pod napięciem.

Połączenie wszelkich systemów dzięki złączom exlink jest właściwie bardzo oryginalne i otwarte oraz trwałe.