Zalaczac ang

Dystrybucja zasilania i skomunikowanie wszystkich systemów prowadzenia w najbardziej niebezpiecznych powodach jest możliwa. Jeżeli nie poradzą sobie inne złącza, na może w takich najbardziej niekorzystnych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co obecne jest zbyt złącze i czemu jest właśnie mocno wydajne?

http://www.polkas.pl/Pl/produkt/pakowarka_prozniowa_multivac_c200/

Złącze eXLink pozwala na elastyczne zasilanie, a i bardzo atrakcyjną komunikację wszelkich systemów zarządzania, które rozumieją się w jakimś pomieszczeniu, gdzie po prostu mocna także powinien takie złącze wykorzystać. Świetnie zbiera się nawet w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Są dwa sposoby takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to ciężki system, który zezwala na łączenie i rozłączanie wielu nowych urządzeń elektrycznych. Posiada wszelkie możliwe gniazda i dobre wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zobaczyć, że przesył zasilania wykonywa się aż do 250V AC/10 I dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a ponadto dla stali nierdzewnej.

Szybko złączki exlink są mnóstwo możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie traktuje także obowiązku wyłączania chodzącego w poszczególnym czasie urządzenia, co wysoce ułatwia pracę. Wszystkie są wykonane w modelu, który zawiera stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie pracują w temperaturze zaczynającej się od –55, i wychodzącej na +70°C, więc w warunkach ekstremalnego ciężka i bogata. Dzięki temu, że mają obudowę uczynioną z takich towarów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są bardzo wytrzymałe na wszystkie uszkodzenia. Mogą zawierać maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są chętnie grane w górnictwie, ponieważ produkt posiada specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie chcą i pozwolenia na pracę pod napięciem.

Połączenie wszelkich systemów dzięki złączom exlink jest naprawdę bardzo nowatorskie i dobre oraz trwałe.