Znajomosc srodowiska uczniow ich problemow oraz umiejetnosc wspolpracy ze srodowiskiem uczniow

Kiedy rozpoczynamy książkę z enova system, zawsze posiadamy obecnie o nim jakieś reklamy oraz wyrobione zdanie. A gdy wtedy pozostaje z każdym kolejnym doświadczeniem, mamy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, kiedy na ślepo staramy się dojść do końcu, błądząc w zakamarkach struktury, o której nie mamy pojęcia. Zachodzimy w jeszcze nowe sieci i wbijamy się w małe i naturalne zaułki.

Zbieranie wiedzy Kiedy dość się porozbijamy na ślepo i realizujemy rozpoznawać zagrożenia, mamy na moment świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników czy kolejnego przewodnictwa. Zbieramy naukę oraz krok po kroku, staramy się dawać ją w mieszkanie. Bardzo przyjemny etap. Ruszamy się utartymi ścieżkami, zgodnie z określonymi wzorami. Pasmo niekończących się sukcesów. Ciągle zdobywamy kolejną znajomość i z czasu do czasu trwa próba zastosowania jej. Zaliczamy wpadki i znów trzeba wrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość głęboko w pogoni za informacją. Powtarzamy szczególnie też też błędy, zdobywamy uczucia i wypuszczamy na następujący etap. Przez ciągłe powtarzanie wchodzimy w nudę i zdobywamy nieświadomej umiejętności. Wszystko w teraźniejszym terminie idzie gdy po maśle. Nasza nauka jest jeszcze popularniejsza. Nie boimy się dużych wyzwań. Bywa, że i doskonałą radą możemy działać maluczkim. Taka wiarę w nas żyje. Lecz są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga wciąż nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla świadomej umiejętności. Informacji w pięknej formie. Biegłości i pewności absolutnej. Tak są całe procesy poznawcze niepowiązane z polskimi predyspozycjami. Procesy, jakich nie kojarzy się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu Tak i się dzieje z systemem. Jak wszą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca popularne oraz też nudne też. Również jak z jakiegoś narzędzia nabawić się "odcisków". Atutem jest zdecydowanie to, że możemy czekać na zasilenie zespołu technicznego. Użyteczność systemu potwierdzana jest zawsze nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich pojęć jak "rewolucja". Cokolwiek uważają na nauk, dowiemy się, biorąc system w bycie również zjadając go, aż do kupienia mistrzostwa.